KAWA MIELONA

LANCORE COFFEE

Gwarantujemy zakupu, świeżej kawy mielonej, dostępnej w sklepie internetowym naszego dystrybutora. Sprzedajemy tylko i wyłącznie starannie wybrane rodzaje kaw mielonych posiadających smak, który z pewnością docenią nawet wymagający miłośnicy kawy. Kupując ją u nas możesz być pewien, że jest to produkt świeży i mający mocny, atrakcyjny dla Twoich zmysłów aromat.

KAWA MIELONA LANCORE COFFEE GOLD BLEND TO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MIESZANKA KAW POCHODZĄCYCH Z NAJLEPSZYCH PLANTACJI AMERYKI POŁUDNIOWEJ, AFRYKI ORAZ AZJI. WYŚMIENITYSMAK, ORAZ POBUDZAJĄCY AROMAT ZAWDZIĘCZA TRADYCYJNEMU PROCESOWI PALENIA METODĄ RĘCZNĄ W PIECU BĘBNOWYM. LANCORE COFFEE GOLD BLEND, TO DOSKONALE SKOMPONOWANA MIESZANKA KAW TWORZĄCA WSPANIAŁĄ HARMONIĘ SMAKU I AROMATU. ZNAKOMICIE NADAJE SIĘ DO EKSPRESÓW ORAZ TRADYCYJNEGO ZAPARZANIA.

KAWA MIELONA LANCORE COFFEE BLACK BLEND TO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MIESZANKA KAW POCHODZĄCYCH Z NAJLEPSZYCH PLANTACJI AFRYKI I AZJI. WYŚMIENITY SMAK, ORAZ POBUDZAJĄCY AROMAT ZAWDZIĘCZA TRADYCYJNEMU PROCESOWI PALENIA METODĄ RĘCZNĄ W PIECU BĘBNOWYM. LANCORE COFFEE BLACK BLEND, TO DOSKONALE SKOMPONOWANA MIESZANKA KAW TWORZĄCA WSPANIAŁĄ HARMONIĘ SMAKU I AROMATU. ZNAKOMICIE NADAJE SIĘ DO EKSPRESÓW ORAZ TRADYCYJNEGO ZAPARZANIA.

KAWA MIELONA LANCORE COFFEE SILVER BLEND TO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MIESZANKA KAW POCHODZĄCYCH Z NAJLEPSZYCH PLANTACJI AMERYKI POŁUDNIOWEJ ORAZ AZJI. WYŚMIENITY SMAK, ORAZ POBUDZAJĄCY AROMAT ZAWDZIĘCZA TRADYCYJNEMU PROCESOWI PALENIA METODĄ RĘCZNĄ W PIECU BĘBNOWYM. LANCORE COFFEE SILVER BLEND, TO DOSKONALE SKOMPONOWANA MIESZANKA KAW TWORZĄCA WSPANIAŁĄ HARMONIĘ SMAKU I AROMATU. ZNAKOMICIE NADAJE SIĘ DO EKSPRESÓW ORAZ TRADYCYJNEGO ZAPARZANIA.

Podstawowa zasada dotycząca mielenia kawy mówi o tym, że im drobniej zostały zmielone ziarna, tym dłużej trwa zaparzanie takiej kawy. Z tego też powodu tą najdrobniej zmieloną kawę stosuje się w ekspresach ciśnieniowych, natomiast te nieco grubsze ziarna wsypywane są do dzbanków. Te wszystkie niuanse są niezwykle istotne, to od nich zależy smak i aromat kawy. Są osoby, które traktują ten napój jako obowiązkowy w ciągu dnia, ale nie przykładają do picia kawy szczególnej wagi. Są także zadeklarowani miłośnicy tego napoju, które delektują się jego smakiem. To właśnie oni dokładają wszelkich starań do tego, aby kawa smakowała dokładnie tak, jak sobie tego życzą. Kawa gruboziarnista to kawa zmielona w taki sposób, że jej fragmenty są nieco większe niż ziarnko piasku. Najlepsza jest do parzenia w taki sposób, który zapewnia oddzielenie się fusów od samej kawy. Używa się w tym celu specjalnych filtrów. Należy pamiętać o tym, że powinna być zaparzana przez dłuższą chwilę, aby nabrała wszystkich tak oczekiwanych od niej właściwości. Kawa średnio mielona idealnie pasuje do kawiarek. Przygotowany przy użyciu tego pochodzącego z Włoch urządzenia napój charakteryzuje się wyjątkowo mocnym aromatem. Kawa drobno mielona używana jest do przygotowania popularnego espresso. Wszystkie te rodzaje kaw znajdziecie w naszym sklepie. W razie, gdyby w Twojej głowie pojawiły się dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące naszych produktów, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Postaramy się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.